Вернуться к обычному виду

Электрон тартмалар белешмәсе

Түбән Кама муниципаль районы муниципаль берәмлеге җитәкчеләре hәм кабул итү бүлмәләре өчен барлыкка китерелгән электрон тартмалар исемлеге


Исеме

Җитәкче

Кабул итү бүлмәсе


Башлык (А.Р.Метшин)

Aydar.Metshin@tatar.ru

Prglava.Nk@tatar.ru


Башлыкның урынбасары
(Э.Р. Долотказина)

Elvira.Dolotkazina@tatar.ru

Zamglavy.Nk@tatar.ru

Башлык аппараты җитәкчесе
(Р.З. Гарипов)

Robert.Garipov@tatar.ru

Rukap.Nk@tatar.ru


Түбән Кама муниципаль районы башкарма комитеты Җитәкчесе
(Т.Х. Камалетдинов)

Tagir.Kamaletdinov@tatar.ru

Ispolkomrayona.Nk@tatar.ru

Түбән Кама муниципаль районы башкарма комитеты Җитәкчесе урынбасары (Л.Р. Юнысов)

Lenar.Yunusov@tatar.ru

Zamstroy.Nk@tatar.ru

Түбән Кама муниципаль районы башкарма комитеты Җитәкчесе урынбасары (М.Т. Самигуллин)

Marat.Samigullin@tatar.ru

Zamsoc.Nk@tatar.ru

Түбән Кама муниципаль районы башкарма комитеты Җитәкчесе урынбасары(А.Г. Нигъмәтҗанов)

Alfred.Nigmatzyanov@tatar.ru

Zamselhoz.Nk@tatar.ru

Түбән Кама муниципаль районы башкарма комитеты Җитәкчесе урынбасары (Г.Л. Китанов)

Grigoriy.Kitanov@tatar.ru

Zamsms.Nk@tatar.ru

Түбән Кама муниципаль районы башкарма комитеты Җитәкчесе урынбасары, мәгариф идарәсе башлыгы
(А. Р. Фәретдинов)

Ravis.Shakirov@tatar.ru

Guo.Nk@tatar.ru

Түбән Кама муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары , Сәламәтлекне саклау идарәсе башлыгы
(И.Н. Халфиев)
Ilnur.Halfiev@tatar.ru

Түбән Кама муниципаль районы Башкарма комитеты эшләре белән идарә итүче (А.К. Тихонов)

Aleksandr.Tihonov@tatar.ru

Upravdelami.Nk@tatar.ru


Түбән Кама шәhәре башкарма комитеты җитәкчесе (А.Ф. Гәрәев)

Aydar.Gareev@tatar.ru

Ispolkomgoroda.Nk@tatar.ru

Tүбән Кама шәhәре башкарма комитеты җитәкчесе урынбасары (М.А. Сәрвәров) Marat.Sarvarov@tatar.ru


Оештыру-кадрлар бүлеге
(О.Н. Курдюкова)


Oko.Nk@tatar.ru

Район Советы эшчәнлеген оештыру бүлеге (Ю.Н. Голицына)

Yuliya.Golicyna@tatar.ru

Raisovet.Nk@tatar.ru

Канцелярия эшләрен башкару бүлеге (Л.А.Яковлева)

Larisa.Yakovleva@tatar.ru

Delo.Nk@tatar.ru

Хокук бүлеге (Умников А.В.)

Aleksandr.Umnikov@tatar.ru

Prav.Nk@tatar.ru

Җәмәгатьчелек hәм массакүләм мәгълүмат чаралары белән бәйләнешләр бүлеге (М.В. Фролова)


Smi.Nk@tatar.ru

Бухгалтерия буенча исәп-хисап бүлеге (Л.А. Якупова)

Luiza.Yakupova@tatar.ru

Buh.Nk@tatar.ru

Гомуми бүлек (С.Я. Рәхмәтуллина)

Sariya.Rahmatullina@tatar.ru

Manager.Nk@tatar.ru

Сәүдә hәм кулланучылар бүлеге (А.Н. Родионов)

Aleksey.Rodionov@tatar.ru

Torg.Nk@tatar.ru

Тирә-як мохитне саклау бүлеге (А.Ф. Мотыгуллина)


Eko.Nk@tatar.ru

Опека hәм попечительлек
(Н.Ю. Гайсарова)

Natalya.Gaysarova@tatar.ru

Opeka.Nk@tatar.ru

Мобилизация эше бүлеге
(И.Л. Жуков)

Igor.Zhukov@tatar.ru

Mob.Nk@tatar.ru

Шәhәр Советы оештыру бүлеге
(Л.М. Бикмөхәмәтова)

Leisan.Bikmuhametova@tatar.ru

Gorsovet.Nk@tatar.ru

Торак сәясәте бүлеге (С.В. Хрущев)

Sergey.Hrushhev@tatar.ru

Zhil.Nk@tatar.ru


Җирле үзидарә итү Советы эше өчен җаваплы (А.А. Хузеев)

Aydar.Huzeev@tatar.ru

Sms.Nk@tatar.ru


Мәктәпкәчә белем бирү идарәсе (Г.М. Хөсәенова)

Gulnara.Husaenova@tatar.ru

Udo.Nk@tatar.ru

Мәдәният идарәсе
(Л.Ш. Шәйхетдинова)

Luiza.Shayhutdinova@tatar.ru

Kultura.Nk@tatar.ru

Яшьләр эшләре hәм спорт идарәсе (Р.М. Хөсәенов)

Rustam.Husaenov@tatar.ru

Udms.Nk@tatar.ru

Гражданлык халәте актларын теркәү идарәсе (Б.И. Махотина)

Bella.Mahotina@tatar.ru

Zags.Nk@tatar.ru

“Финанслар hәм бюджет департаменты” МУ
(В.А. Зәйнуллина)

Venera.Zainullina@tatar.ru

Finuprav.Nk@tatar.ru

“Түбән Кама шәhәре мәгълүмат үзәге” МАУ (Р.К. Талипов)

Robert.Talipov@tatar.ru

Ic.Nk@tatar.ru