Вернуться к обычному виду

Түбән Кама муниципаль районының социаль юнәлештә эшләүче коммерцияле булмаган оешмалары


Түбән Кама муниципаль районының социаль юнәлешле коммерцияле булмаган оешмалар 2013 ел

п/п

Исеме, кайсы вакыттан бирле эшләве

Юридик адресы

Барлыкка килү вакыты

Теркәлү вакыты, таныклык номеры

Җитәкче һәм җитәкченең урынбасары исеме

Иҗтимагый-сәяси

1.

Түбән Кама муниципаль районының иҗтимагый Советы

Түбән Кама шәһәре,

Төзүчеләр пр-ты, 12.



Котдусов Фатыйх Кәшаф улы

2.

«Татарстан – яңа гасыр» Республика иҗтимагый-сәяси хәрәкәтнең Түбән Камадагы территориаль бүлеге, 1998 ел

Медицина частенең актлар залы

Актүбә ур., 2

28.01.1984

17.04.2002,

1256/н-1 (53)

Әһлиуллин Айдар Радик улы

3.

«Иттифак» Республика иҗтимагый-сәяси хәрәкәте татар милли мөстәкыйльлек партиясенең Түбән Камадагы бүлеге, 1991

Түбән Кама шәһәре,

Тукай ур., 21

10.08.1949

20.10.1999,

№ 1150/н (53)

Сәләхов Равил Шәрәфи улы

4.

Шәһәр һәм районның аксакаллар шурасы, 1998

Түбән Кама шәһәре,

Тукай ур., 20а

22.07.1943г

08.06.2000,

№ 1925/н (53)

Шиһапов Зирәк Гыйләҗи улы

Фатыйхов Камил Хәбир улы

Җәгъфәров Миңнегаян Җәгъфәр улы

5.

Түбән Кама татар иҗтимагый үзәге, 1998

Түбән Кама шәһәре,

Тукай ур., 21

03.07.1953


Әюпов Хәлил Әхмәтсәгырь улы

Милли-мәдәни

6.

Бөтендөнья татар конгрессы Башкарма комитеты Республика иҗтимагый оешмасының Түбән Камадагы бүлеге, 1998

Түбән Кама шәһәре,

Гагарин ур, 32

02.02.1952

09.02.2000,

№ 1542/н (53)

Ганиев Рөстәм Мәҗит улы

Шәфыйкова Эльвира Рәис кызы

7.

Татарстан халыклары ассамблеясенең Түбән Камадагы филиалы, 2008

Түбән Кама шәһәре,

Тукай, 20 а

1943


Ялалов Фәрит Габдулла улы

8.

Түбән Кама шәһәренең «Рус җәмгыяте», 1990

Түбән Кама шәһәре,

Сөембикә ур, 38,

32нче мәктәп, 304-нче кабинет

07.02.1946

31.10.2000,

№ 2139/н (53)

Носов Василий Иванович

Павелкина Раиса Александровна

9.

Чуваш иҗтимагый-мәдәни үзәге, 1998

Түбән Кама шәһәре,

Шинчылар пр-ты, 23а

e-mail: gimnaz34n-kamsk@mail.ru

04.01.1956


Юнысова Вера Михайловна

Савастьянова Людмила Ухтияровна

10.

«Керәшен» этнографик мәдәни берләшмәсе, 1992

Түбән Кама шәһәре,

Химиклар, 8б

email:slv@yandex.ru

13.09.1948

25.12.2001,

№ 2461/н (53)

Баһаветдинова Тамара Алексеевна

Бутяева Анна Гурьевна

Тупаева Валентина Владимировна

11.

«Вербиченька» украин милли-мәдәни автономиясе, 1993

Түбән Кама шәһәре,

Сөембикә ур, 38

25.10.1955

04.10.1999,

№ 1135/н (53)

Савенко Евгений Викторович

Найденко Людмила Валентиновна

Артемьева Галина Николаевна

12.

«Урал» башкорт милли-мәдәни автономиясе, 1999

Түбән Кама шәһәре,

Тынычлык ур., 53 28-нче мәктәп 306-нчы кабинет

01.09.1963

17.02.2000,

№ 1593/н (53)

Хәсәнов Гали Әхтәр улы

Сөбхангулова Газилә Имамовна

13.

«Дружба» Түбән Кама алман җәмгыяте, 1998

Түбән Кама шәһәре,

Шинчылар, 60 25-нче мәктәп, 105-нчы кабинет

Балалар һәм үсмерләрнең техник сәнгать үзәге

17.05.1949

25.05.1999,

№ 734/н (53)

Мишина Вера Борисовна

14.

Түбән Кама шәһәре таҗикларының милли-мәдәни автономиясе

Түбән Кама шәһәре,

Тукай ур,, 20 а

16.03.2010

28.06.2010,

№ 1101600001964

Муминов Хоким Восиевич

Хисориев Солихжон Додаржонович

15.

Түбән Кама шәһәре әзербайҗаннарының милли-мәдәни автономиясе

Түбән Кама шәһәре

31.05.2011

05.08.2011,

№ 1111600003514

Алиев Али Аббас Абиль оглы

Әхмәдев Абдул Тахмаз оглы

16.

Казаклар җәмгыяте, 2001


02.11.1970

08.10.2001,

№ 2424/н

Захаров Ярослав Геннадьевич

17.

«Түбән Кама станицасы» шәһәр казаклар җәмгыяте

Түбән Кама шәһәре

Төзүчеләр поселогы

Үзәк ур., 1


12.05.2011

№1111600001600

Калашников Анатолий

Владимирович

Галимов Олег

Хатын-кызлар җәмгыяте

18.

“Түбән Кама хатын-кызлары” иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре

2011


Долотказина Эльвира Рафгатовна

19.

«Түбән Кама әниләре» мөселман хатын-кызлары шурасы, 1995

Түбән Кама шәһәре

20.06.1948


Латыйпова Роза Григорьевна

Ата-аналар җәмгыяте оешмасы

20.

Ата-аналар җәмгыяте советы

Түбән Кама шәһәре

Тынычлык пр-ты, 45

28-нче мәктәп



Волчик Диләрә Камиль кызы

21.

Аталар ассоциациясе

Түбән Кама шәһәре

Актүбә ур., 6-нчы йорт



Бликин Андрей Иванович

Әдәби-сәнгатиюнәлеш

22.

«Кама таңнары» әдәби берләшмәсе, 1968

Түбән Кама шәһәре

Гагарин ур., 16- 72

20.12.1937


Абдуллин Фәтхулла Абдулл улы

Валиуллина Илзиря

23.

«Данко» әдәби берләшмәсе, 1975

Түбән Кама шәһәре

Химиклар пр-ты, 70 г-1

24.02.1961


Филипов Дмитрий Васильевич

Бочкарева Нина Георгиевна

24.

ТР журналистлар союзының Түбән Кама территориаль иҗтимагый оешмасы, 1999

(эшчәнлеге вакытлыча туктатылган)

Түбән Кама шәһәре,

Актүбә ур., 6а-2

20.07.1959

15.12.1999,

№ 1425/н (53)

Вәгыйзев Фәрит Яхи улы

25.

Татарстан Республикасы Түбән Кама шәһәре мәдәният һәм сәнгатьне үстерү иҗтимагый фонды

Түбән Кама шәһәре,

Актүбә ур., д6,

529нчы бүлмә

29.06.1954


Гыйльмиева Әлфия Мәрвар кызы

Ветераннар оешмасы

26.

Шәһәрнең ветераннар, хезмәте, Кораллы Көчләр һәм тәртип саклау органнары оешмасы советы, 1980

Түбән Кама шәһәре,

Тукай ур., 21

1941

17.06.1999,

№ 747/н (53)

Петров Валерий Николаевич

Әһлиуллин Габдулла Сахиулла улы

Адылева Альбина Николаевна

27.

«Татарстан пенсионерлары» Татарстан региональ иҗтимагый оешмасының Түбән Камадагы җирле бүлеге, 2007

Түбән Кама шәһәре

Тукай ур., 20а.

22.01.1942

29.08.2007 протокол № 1 учредит. собран.

Ахиятдинова Лилия Нигъмәт кызы

Пиков Анатолий Иванович

28.

России пенсионерлары союзы

Түбән Кама шәһәре



Садыйкова Тәгъзимә Әхәт кызы

29.

Ветераннар халык мәгарифе оешмасы, 1992

Түбән Кама шәһәре

Актүбә ур., 5

05.10.1934

20.12.1999,

№ 1442/н (53)

Шәяхмәтов Рәшит Шәяхмәт улы

Габбасова Рушания Хәммәт кызы

30.

Сәламәтлек саклау хезмәте ветераннары советы

«Түбән Кама район үзәк күптармаклы дәваханә,

Баш табибның кабул итү бүлмәсе



Тавлинова Зөһрә Миргазиян улы

31.

Мәдәният ветераннары советы

Габдулла Тукай исемендәге үзәк китапханә



Морозова Галина Федоровна

Гыйльманова Рузалия Әхмәт кызы

32.

Спорт ветераннары советы

Түбән Кама шәһәре



Степанов Георгий Федорович

33.

МВД ветераннары советы

Түбән Кама шәһәре



Попков Александр Дмитриевич

34.

Пенсионерларга һәм сәяси репрессияләр инвалидларына иҗтимагый гуманитар оешмасының Түбән Камадагы бүлеге, 2002

Түбән Кама шәһәре

Төзүчеләр пр-ты, 12

127-нче кабинет

16.02.1947


Сытина Нина Эдуардовна

Тупаев Василий Григорьевич

Гайниева Рәхимә Хамәт кызы

Социаль юнәлешле оешмалар

35.

Түбән Кама инвалидлары иҗтимагый оешмасы, 1990

Түбән Кама шәһәре

Тукай ур., 20 а

01.01.1954

24.04.1999,

№ 685/н (53)

Хайнецкая Резидә Закир кызы

36.

Сукылар җәмгыяте, 1987

Түбән Кама шәһәре

Тукай ур., 20а

11.12.1963


Гайнетдинов Гомәр Кәшәп улы

37.

Сукырлар реабилитацияләү үзәге, 1989г

Түбән Кама шәһәре

Тукай ур., 20а

14.04.1974


Гайнетдинова Эльвира Замил кызы

38.

Ата-аналар һәм инвалид балалар ны опекага алу ассоциациясе, 1992

Түбән Кама шәһәре

Октябрьнең 50 еллыгы ур.,

15-61

30.08.1959


Аникаева Татьяна Владимировна

Саргин Алианис Яковлевич

Хәрби-патриотик юнәлешле

39.

«Чернобыль» Россия Союзының Татарстан Республикасы инвалидлары иҗтимагый берләшмәсенең Түбән Камадагы бүлеге

(юридик зат буларак исәпләнми)

Түбән Кама шәһәре

Яшьлек ур., 8-18

21.08.1967

30.05.2000,

№ 2568/н (53)

Куликов Владимир Федорович

40.

Түбән Кама шәһәрендәге Әфганстан сугышы ветераннары һәм инвалидлары союзы, 1991

Түбән Кама шәһәре

Түбән Кама химия-технология институты

01.01.1962

10.11.2000,

«№ 2148/н (53)

Понамарев Владимир Иванович

Исрафилов Алмаз Вәгыйз улы

41.

Россия «Десантниклар Союзы»ның Түбән Кама бүлеге, 2009

Түбән Кама шәһәре

Актүбә ур., 2



Нурмөхаммәдов Руслан Әхәт улы

42.

Ватанны яклаган чакта һаләк булган гаиләләрнең иҗтимагый берләшмәсе

Түбән Кама шәһәре

«Түбән Кама район үзәк күптармаклы дәваханә», 2-нче кабинет



Иванова Татьяна Харитонова

43.

«Солдат аналары комитеты» иҗтимагый берләшмәсе, 2009

Түбән Кама шәһәре

Яшьлек ур., 23

библиотека



Абрамова Татьяна Владимировна

Сәламәтлек саклау юнәлешле оешмалар

44.

«Түбән Кама медицина ассоциациясе» иҗтимагый оешмасы, 2003

Түбән Кама шәһәре

Актүбә ур., 9-нчы йорт

06.09.1946

19.08.2003,

№ 103165

9016993

Габитов Нәкыйп Галимулла улы

45.

«Түбән Кама оптималисты» сәламәтлек саклау рәвеше иҗтимагый берләшмәсе, 1998

Түбән Кама шәһәре

Октябрьнең 50 еллыгы ур., 6б-72

13.07.1965

18.05.2000,

№ 1880/н (53)

Коновалов Сергей Владимирович

Вәлиева Гүзәл Габделхак кызы

Неверов Александр Васильевич

46.

“Преображение России” Гомумроссия хәйрия иҗтимагый оешмасының Түбән Кама бүлеге

Түбән Кама шәһәре

Химиклар пр-ты, 106-14


12.12.2008

№ 0012011515

Куликов Евгений Павлович

Яшьләр оешмалары

47.

«Инновацион җәмгыять» татар региональ иҗтимагый оешмасы, 2009

Түбән Кама шәһәре

Химиклар пр-ты, 10

(«Аверс» сәүдә үзәге),

08.08.1976

18.09.2009г.

№1091600003472

Ультраков Әмир Әхмәд улы

48.

Түбән Кама муниципаль районының яшьләр советы

Түбән Кама шәһәре

Мәктәп бульвары ур., 7/2

41-69-23



Чернова Елена Николаевна

49.

«Түбән Кама студентлары союзы» яшьләр иҗтимагый оешмасы, 2009

Түбән Кама шәһәре

Мәктәп бульвары ур., 7\2 Түбән Кама яшьләр үзәге

28.11.1983


Аитова Айгөл Фәргать кызы

50.

«Молодая Гвардия Единой России»

Түбән Кама шәһәре

Мәктәп бульвары ур., 7/2

41-69-23



Гәрәев Тимур Рамиль улы

51.

Түбән Кама муниципаль районының яшьләр аграр берләшмәсе

Түбән Кама шәһәре



Морозов Артем Павлович

52.

Түбән Кама шәһәре «Вербиченька» » украин милли-мәдәни автономиясе составындагы «Лелеки» яшьләр оешмасы, 1998

Түбән Кама шәһәре

Сөембикә ур., 38,

32-нче мәктәп

25.10.1955


Савенко Евгений Викторович

Найденко Людмила Валентиновна

53.

«Бәрәкәт» Республика керәшеннәре яшьләр оешмасының Түбән Кама бүлеге

Түбән Кама шәһәре

Химиклар ур., 8 б



Домолазов Владислав Александрович

54.

«Түбән Кама шәһәренең шаяннар һәм тапкырлар клубы» яшьләр иҗтимагый оешмасы, 1997

Түбән Кама шәһәре,

Мәктәп бульвары урамы, 7/2

41-69-23



Сәгъдиев Линар Рәфкать улы

55.

«Түбән Каманың эшләүче яшьләр берләшмәсе» яшьләр иҗтимагый оешмасы, 2003

Түбән Кама шәһәре,

Мәктәп бульвары урамы, 7/2

41-69-23



Бочкарев Алексей Викторович

56.

«Түбән Каманың татар яшьләре клубы» иҗтимагый оешмасы, 2009

Түбән Кама шәһәре,

Гагарин урамы 32, здание АБК каб. № 52

08.11.1988


Сәгыйтов Чулпан Роберт улы

57.

Җәмәгать тәртибен саклау буенча «Форпост»Түбән Кама яшьләре үзәге

Түбән Кама шәһәре,

Тын Аллея урамы, 12-4

12.09.1990


Васильев Вячеслав Викторович

58.

«Түбән Кама доброволецлары Советы» яшьләр иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре,

Тукай урамы

32 (1-нче подъезд)

42-48-40



Джураев Тимур Иргашевич

59.

«Студентлар хезмәте отрядының Түбән Кама үзәге» автономияле коммерциясез оешма

Түбән Кама шәһәре,

Мәктәп бульвары урамы, 7/2

41-69-23



Зарипов Руслан Васильевич

60.

«Знамя» балалар иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре

22.10.1972


Лещев Александр Викторович

Физкультура-спорт оешмалары

61.

Бөтенроссия автомобилистлары җәмгыяте Татарстан республикасы оешмасының Түбән Кама шәһәре оешмасы

Түбән Кама шәһәре Спортивная урамы, 13 б



Вәлиуллина Наталья Алексеевна

62.

«Шинник» спорт клубы янәшәсендәге традицион ушу үзәге» иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре,

Гагарин урамы, 32

10.11.1979


Латыйпов Марат Фәрит улы

63.

«Динамо» физкультура-спорт җәмгыяте» иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре,

Яшьлек урамы, 27 УВД

21.06.1972г.

18.09.2002 г.,

№1021600000894

Усачев Иван Николаевич

64.

Түбән Кама шәһәренең «КЕК УСИНКАЙ Федерациясе» спорт-иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре,

Химиклар урамы, 15

04.07.1979


Фәррәхов Ирек Гимн улы

Гыймалетдинов Айдар Нәгыйм улы

65.

Түбән Кама шәһәренең «Бокс федерациясе» иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре,

Химиклар урамы, 29-нчы йорт


17.03.1997,

№ 10/н

Лебедев Владимир Юрьевич

66.

«Дайдо-Дзюку федерациясе» иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре,

Актүбә урамы, 6-нчы йорт


18.11.1998,

№ 557/н (53)

Мартынов Александр Георгиевич

67.

«Нижекс-Сето Кан» традицион каратэ иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре,

Студентлар урамы, 11-нче йорт

«Нефтехимик»спорт клубы


08.10.1999,

№ 1150/н (53)

Бегалев Бекмяхаммат

Зыятдинов Айдар

68.

Шәһәр һәм районның «Бөтенроссия ихтыярый янгын сүндерү җәмгыяте» иҗтимагый оешмасы, 1997

Түбән Кама шәһәре,

Менделеев урамы, 5-нче йорт

22.07.1943г.

13.06.2002,

№ 182/н-1

Шиһапов Зирәк Гыйлаҗи улы

69.

ТР саклау спорт-техник оешмасы иҗтимагый оешмасы, 1993

Түбән Кама шәһәре,

Менделеев урамы, 5-нче йорт


06.03.2000,

№ 1667/н (53)

Липатова Таисия Михайловна

70.

«Нижнекамскнефтехим» ачык акционерлык җәмгыяте карамагындагы ТР саклау спорт-техник оешмасы иҗтимагый оешмасы, 1995

Түбән Кама шәһәре,

Төзүчеләр пр-ты, 66-нчы йорт


30.03.2000,

№ 1710/н (53)

Каюмов Равил Гарифулла улы

71.

«Нижнекамскшина» акционерлык җәмгыяте карамагындагы ТР саклау спорт-техник оешмасы иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре,

«Нижнекамск-шина» ачык акционерлык җәмгыяте, 2-нче корпус


06.04.2000,

№ 1718/н (53)

Андриянов Константин Яковлевич

72.

«Татэнергострой» акционерлык җәмгыяте карамагындагы ТР саклау спорт-техник оешмасы иҗтимагый оешмасы

Түбән Кама шәһәре,

Яшьлек урамы,

34-нче йорт


11.04.2000,

№ 1726/н (53)

Никитин Александр Евгеньевич

73.

Түбән Кама Рерихлар җәмгыяте общество, 2004

Түбән Кама шәһәре

Сөембикә, 38

27.02.1966

30.06.2004 № 104165

1603784

Смирнова Лилия

Вазыйх кызы

Усова Лидия Ивановна

74.

«Дианетика» Түбән Кама гуманитар үзәге, 1998

Түбән Кама шәһәре

Корабельная ур., 1

11.02.1962

09.12.1998 г.,

№ 33/ю-н

(16:53)

Мин. РФ по налогам и сборам

18.12.2002 г.

Регистрационный номер 20.12.60.25.10.

47.7

Солтанова Наталья Владимировна

Рамазанова Гөлнара Шаһит кызы
















Яндекс.Метрика Яндекс цитирования